تلفن تماس : 09358886387 ،  (پاسخگویی ۲۴ ساعته، ٧ روز هفته به جز روز های تعطیل)

برای تماس با فروشگاه از راه های زیر اقدام نمایید :

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

آدرس فروشگاه بر روی نقشه :

درباره مجموعه عسل و گیاهان دارویی زکریا

مجموعه عسل و گیاهان دارویی زکریا با بیش از دو دهه تجربه و فعالیت در زمینه عسل و گیاهان دارویی مفتخر است تا با ارائه محصولات سالم و ارائه مشاوره های دقیق و تخصصی در زمینه گیاهان دارویی و عسل وظیفه خودمان را یعنی تلاش صادقانه در حفظ سلامت هموطنان عزیزمان به انجام رسانیم. مجموعه عسل و گیاهان دارویی زکریا تجربه موفقی را در زمینه اعزام تیم های درمانی به کشورهای آسیای میانه و از جمله پر رنگترین آن ها قزاقستان داشته است. کارشناسان مجموعه ما در آلماتی قزاقستان فعالیت ها و خدمات مهمی را در کمک و انتقال تجربه برای رشد فرهنگ طب سنتی داشته اند.

آدرس شعب عسل و گیاهان دارویی زکریا

شعبه یک : مشهد بلوار مصلی – مصلی 29/1 عسل و گیاهان داروئی زکریا

شعبه دو : مشهد بلوار معلم – داخل معلم 14 عسل و گیاهان داروئی زکریا

شعبه سه : مشهد چهاراه شهدا – خیابان آیت الله بهجت – نبش بهجت 9 – عسل و گیاهان داروئی زکریا

شعبه چهار : کیلومتر 60 جاده مشهد نیشابور – روستای پیوه ژن – نرسیده به امام زادگان هاشم و محتشم – عسل و گیاهان داروئی زکریا

برای دریافت نوبت جهت مشاوره رایگان لطفا 24 ساعت قبل از مراجعه به هرکدام از شعب ما اقدام به اخذ نوبت فرمایید.

تلفن تماس جهت دریافت نوبت 09358886387

راه ارتباطی متنی با فروشگاه :