“ژل رویال” اکسیری که معجزه را به شما نشان خواهد داد

“ژل رویال” اکسیری که معجزه را به شما نشان خواهد داد

ژل رویال چیست ؟

ژل رویال چیست ؟ ژل رویال غذای ملکه زنبور عسل است، زنبور های کارگر در سنین بین 1 تا 12 روز قادر به تولید ژل رویال از غدد زیر حلق خود می باشند و در حجره هایی که زنبورداران به آن شاخون می گویند از لحظه ای که عمل تخم گذاری اتفاق می افتد در آن برای تغذیه لارو ژل رویال تخلیه می کنند.

تاثیرات ژل رویال

در بین تمام فرآورده های زنبور عسل، تاثیرات ژل رویال بر روی ملکه و سایر زنبور ها بسیار چشمگیر میباشد. ملکه زنبور عسل از ابتدای لحظه ای که در حجره به صورت لارو بوده تا آخر عمر از این ماده عذایی تغذیه میشود اما زنبوران کارگر و زنبوران نر فقط به مدت سه روز اولیه از این ماده تغذیه شده اند و به همین علت تاثیرات ژل رویال در آن ها بسیار چشمگیر و متفاوت است . ملکه زنبور عسل تا هفت سال قادر به زندگی می باشد در صورتیکه یک زنبور کارگر در نهایتا میتواند 60 روز زندگی کند و این جز اولین تاثیرات ژل رویال در تفاوت های زنبور ها می باشد. ملکه زنبور عسل میتواند تا روی 3000 تخم ریزی را تجربه کند و این جز معجزات خداوند میباشد به این دلیل که ملکه چندین برابر وزن خودش در روز می تواند تخم ریزی کند و این در شرایطی اتفاق می افتد که زنبوران کارگر در بهترین حالت و در صورت نبود ملکه در کندو  قادر به تخم ریزی چند ده تخم نابارور و بی ثمر می باشند. یکی دیگر از تاثیرات ژل رویال در بین ملکه و زنبور کارگر تفاوت ظاهر بین آن ها می باشد، ملکه دارای پاهایی قوی و ظاهری کشیده است اما زنبور کارگر ظاهری نسبتا کوچکتر دارد.

خواص ژل رویال

اگر بخواهیم خواص ژل رویال را به صورت کلی توضیح بدهیم لازم است به این صورت گفته شود ” ژل رویال بعد از مدتی متابولیسم بدن ما را احیا میکند”. اما ایا این تمام خواص این ماده شگفت انگیز است ؟ خیر . خواص ژل رویال بسیار زیاد می باشد اما در این مقاله سعی می کنیم به نکاتی بپردازیم که در مجموعه عسل و گیاهان دارویی زکریا توسط محققان و همکارانمان پس از آزمایش بر روی افراد مبتلا به امراض مختلف نتیجه گیری شده باشد. پس از تحقیقات فراوان و بعد آزمایش خواص ژل رویال  روی افراد داوطلب در مجموعه عسل و گیاهان دارویی زکریا افراد مبتلا به دیابت که روزانه 3 نوبت انسولین استفاده میکردند بعد از گذشت 2 دوره از مصرف ژل رویال برداشت شده در واحد زنبورستان مجموعه طبق نظر پزشک 2 نوبت از انسولین مورد استفاده روزانه خود را کاهش دادند و خواص ژل رویال ایرانی درجه یک را مشاهده کردند.

خواص ژل رویال با کیفیت ایرانی در نتیجه آزمایشات افراد مبتلا به سرطان نیز بسیار شگفت انگیز بود زیرا بعد از گذشت مدتی از انجام شیمی درمانی در بین این گروه  میزان پلاکت خون کاهش پیدا کرده بود و پایین بودن پلاکت در خون یعنی در صورت بروز خونریزی خون قابلیت لخته شدن و بند آمدن را ندارد و گاهی منجر به مرگ افراد می شود پس لازم است این تهدید را جدی گرفته شود و اقدامات و تدابیر لازم به عمل آید. همچنین خواص ژل رویال در سرطان برای خیلی از پزشکان نیز تعجب برانگیز بوده و به اکثر بیماران توصیه میشود در کنار مصرف داروهای شیمیایی از خواص ژل رویال نیز بهره مند گردند. در سال 1397 با بررسی نتیجه آزمایشات گروهی از اشخاص مبتلا به سرطان روده، تحقیقات نشان داد افرادی که از به صورت روزانه و مستمر از این منبع غذایی ارزشمند استفاده کرده اند،درمان آن ها  موفقیت بیشتری نسبت به افرادی که از این ماده استفاده نکرده اند داشته است و علاوه بر این سطح انرژی بدنی این افراد بالاتر از سایرین بوده که باز هم میتوان این تفاوت ها را به خواص ژل رویال در سرطان اشاره کرد.

مواد تشکیل دهنده ژل رویال

ژل رویال همانطور که گفته شد یک منبع غذایی ارزمشند است و در این مقاله قصد داریم تا به صورت تخصصی به مواد تشکیل دهنده ژل رویال را به شما معرفی کنیم. ژل رویال تشکیل شده از 56 تا 70 درصد آب می باشد. از دیگر مواد تشکیل دهنده ژل رویال میتوانیم پروتئین ها، ویتامین ها، امینو اسید ها، هورمون های جوانی و بسیاری از مواد ناشناخته دیگر را معرفی کنیم .

قیمت ژل رویال در بازار

در فرآیند تولید و برداشت ژل رویال متاسفانه همانند سایر اجناس و محصولات در بازار گاهی تقلباتی نیز برای سود بیشتر صوت میگیرد که هدف عمده از این تخلف، پایین آوردن قیمت ژل رویال در بازار است اما متاسفانه این اقدامات باعث می شود که مصرف کنندگان از ژل رویال نتایج درمانی مورد انتظار را نبینند و باور آن ها نسبت به این ماده غذایی ضعیف شود. قیمت ژل رویال در بازار بسته به نوع آن متفاوت می باشد. ژل رویال ایرانی درجه یک، ژل رویال ایرانی درجه 2، ژل رویال چینی، ژل رویال تایلندی و انواع دیگری نیز دارند که قیمت ژل رویال در بازار، از گرمی 4000 تومان شروع و مرغوبترین نوع درمانی آن به 20.000 تومان نیز می رسد.

اما این تفاوت قیمت ها برای چیست ؟

ژل رویال از لحظه پیوند تخم زنبور در حجره جدید و یا بهتر است بگوییم شاخون ( حجره متعلق به نوزادان ملکه) 3 روز زمان می برد تا به حالت رسیدگی برسد، و بعد از اینکه زنبوردار باید از اولین مرحله کار منتظر رسیدن ژل به بهترین شرایط خود باشد، در مرحله بعد زنبور دار لازم است شفیره ها را از حجره ها تخلیه نماید وبعد ژل رویال را از حجره تخلیه نماید. مرحله سوم بعد از برداشت ژل از داخل حجره زنبور دار فقط چند دقیقه فرصت دارد تا سریعا ژل برداشت شده را به فریزر های مخصوص انتقال دهد در غیر اینصورت ژل رویال خواص خودش را از دست خواهد داد. اما این انتقالات لحظه ای از لحظه برداشت تا لحظه فریز کردن برای زنبوردار منجر به هزینه می شود حداقل یک نیروی اضافه جهت فریز کردن و مجهز شدن به تجهیزات سرمایشی.

حالا اگر تصور کنیم که یک زنبوردار بخواهد تمام پارامتر های کیفی بالا را رعایت کند آیا ژل رویال به قیمت های پایین با هزینه های زنبورستان همخوانی دارد ؟ اولین نکته ای که پس از مواجه شدن با ژل های با قمیت های بسیار پایین در بازار باید در نظر بگیرید همین مطلب است چطور ماده ای که ادعا می شود ژل رویال با کیفیت و درمانی قیمت تمام شده اش این مقدار کم باشد. پیشنهاد ما به شما این است که حتما از مراکز معتبر و تخصصی ژل رویال را خریداری نمایید.

خواص ژل رویال برای بیماری ها

ژل رویال خواص فوق العاده ای در درمان بیماری های مختلف داشته است به حدی که امروزه ژل رویال را در صنعت داروسازی استفاده می کنند و عنصر پایه در ساخت داروهای زیادی می باشد.

1 ژل رویال برای ناباروری

۱ . تقویت سیستم ایمنی بدن

اگر قصد خرید این محصول را دارید می توانید از طریق این لینک اقدام به خرید فرمایید

نظرات (3)

نیلوفر مقدم

این ژل رویال برای چین و چروک پوست خوبه ؟

    سلام
    بله. ژل رویال به دلیل داشتن کلاژن و هورمون های جوانی از پیری پوست جلوگیری میکنه و پوست رو شاداب نگه میداره

[…] است. ژل رویال یک منبع غذایی ارزشمند و بسیار کامل است و مقاله مربوط به خواص ژل رویال تمام خواص و کاربرد های آن را مورد بررسی قراردادیم. اما […]

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها